Kontakt

Balans Ekonomi i Hasslöv AB
Torp 141
312 97 Laholm

Tel: 0430 - 54 12 70
Mail: info@balansab.se

Integritetspolicy

Thomas Blad
Thomas Blad
0430 - 54 12 71
thomas@balansab.se
Tobias Jönsson
Tobias Jönsson
0430 - 54 12 72
tobias@balansab.se
Mikael Dahlgren
Mikael Dahlgren
0430 - 54 12 75
mikael@balansab.se
Pia Eriksson
Pia Eriksson
0430 - 54 12 74
pia@balansab.se
Carina Andersson
Carina Andersson
0430 - 54 12 77
carina@balansab.se
Jessica Gudmundsson
Jessica Gudmundsson
0430 - 54 12 78
jessica@balansab.se
Anita Petersson
Anita Petersson

Om oss

Vi finns nära dig. Här ute på landet i Hasslöv finns sju redovisningskonsulter med lång erfarenhet från branschen. Vi arbetar med stor bredd i våra uppdrag, utvecklas ständigt och har koll på hur våra expertområden förändras.

Vi vill vara ett landsbygdsföretag som hjälper andra landsbygdsföretag att växa sig starkare. När vi får förtroendet att arbeta med ditt företag, är vårt mål att hela företaget ska utvecklas och att du ska ha tid att arbeta med de områden som du är bäst på.
 

 

Kvalitet

Du ska självklart kunna känna dig trygg i att du får bästa tänkbara hjälp av våra professionella och kunniga konsulter.

Som medlemmar i SRF Konsulterna arbetar vi enligt god redovisningssed och enligt kvalitetsnormen REX. För att vara auktoriserade krävs att vi hela tiden håller oss uppdaterade inom redovisnings- och skatteområdet.